Kolorowanki reklamowe – przykładowe realizacje:

Kolorowy Szlak Dobrego Smaku

Kolorowanka opracowana dla 39 gmin Podkarpacia i Małopolski opracowana w ramach projektu „Turystyczny Szlak Dobrego Smaku”.
Format A4

Konstancin-Jeziorna
Po przygodę i… na zdrowie!

Kolorowanka dla Konstancina-Jeziornej – prezentująca zabytki i atrakcje turystyczne gminy. Publikacja w formacie A4. Zawiera napisane na zamówienie opowiadanie promocyjne pt. „Żołędziowy ludzik i kwiat przyjaźni”.

Atrakcji po brzegi

Kolorowanka promocyjna w formacie A4.
Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z Gminą Janowiec i powiatem puławskim oraz rymowane zaproszenie do zwiedzania obszaru. W komplecie kredki przymocowane do okładki. 

Nieziemskie atrakcje na „Owocowym Szlaku”

Kolorowanka zawiera ilustracje promujące atrakcje turystyczne Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” oraz rymowane zaproszenie do zwiedzania obszaru. Format A4.
Postać przewodnia – Ufoludek Trrryt – stworzony na potrzeby publikacji i dalszych działań promocyjnych Zamawiającego

Kolorowa gmina ŁONIÓW

Kolorowanka zawiera ilustracje promujące atrakcje turystyczne oraz postawy proekologiczne. Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z Gminą Łoniów, rymowane zaproszenie do zwiedzania obszaru oraz napisane na zamówienie opowiadanie „Tortury z przyrody”.  Format A4.

Odlotowe Miasto Dęblin

Kolorowanka promocyjna w formacie A4.
Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z miastem Dęblin oraz rymowane zaproszenie do zwiedzania.

Wędrówki małego Lasowiaczka

Kolorowanka promocyjna w formacie A4. Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z obszarem LGD, rymowane zaproszenie do zwiedzania oraz napisane na zamówienie opowiadanie pt. „Bajka o zaczerwienionym Kapturku”.
Postać przewodnia – Lasowiaczek – stworzony na potrzeby publikacji i dalszych działań promocyjnych Zamawiającego

Zmieniamy Bogorię… Po kolei…

Kolorowanka promocyjna w formacie A4.
Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z Gminą Bogoria oraz rymowane zaproszenie do zwiedzania obszaru.

Skarby Kopalni „Guido”

Kolorowanka promocyjna w formacie A4.
Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z tradycjami górniczymi oraz samą Kopalnią Guido w Zabrzu a także rymowane zaproszenie do odwiedzin Kopalni.

Nie ma jak… MNIÓW

Kolorowanka promocyjna w formacie A4. Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z Gminą Mniów, rymowane zaproszenie do zwiedzania obszaru oraz opowiadanie pt. „Kubuś, Klekotek i kamień z Kontrewersu”, które promuje postawy proekologiczne oraz zaprasza do odwiedzin atrakcji Mniowa i okolic.

Magiczne Barwy Sulejowa

Kolorowanka promocyjna w formacie A4.
Prócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z Gminą Sulejów oraz rymowane zaproszenie do zwiedzania obszaru.

Tomaszów Lubelski – paleta atrakcji

Kolorowanka promocyjna w formacie A4.
Oprócz ilustracji do kolorowania publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie z Gminą Tomaszów Lubelski oraz rymowane zaproszenie do zwiedzania obszaru.
W komplecie kredki przymocowane do okładki.

Tradycyjnie nowoczesna Kazimierza Wielka

Kolorowanka promocyjna w formacie A5.
Publikacja zawiera ilustracje promujące atrakcje turystyczne miasta i regionu. 

Podróże Romcia Wędrowniczka cz. I

Kolorowanka promocyjna A5.
Ilustracje przedstawiają atrakcje turystyczne, kulturowe i historyczne z obszaru Lokalnej Grupy Działania Region Włoszczowski. Publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie obszarem oraz rymowane zaproszenie.
W komplecie kredki przymocowane do okładki.
Postać przewodnia – Romcio Wędrowniczek – stworzony na potrzeby publikacji i dalszych działań promocyjnych Zamawiającego.  

Podróże Romcia Wędrowniczka cz. II

Kolorowanka promocyjna w formacie A5.
Ilustracje do pokolorowania przedstawiają miejsca pamięci historycznej, lokalnych patriotów i osób, które przyczyniły się do odzyskania i walki o niepodległość z obszaru LGD Region Włoszczowski.

LGR Puszczy Sandomierskiej dzieciom

Kolorowanka promocyjna w formacie A5.
Ilustracje do pokolorowania przedstawiają pracę osób zajmujących się hodowlą ryb oraz zapoznają dzieci z gatunkami ryb hodowanych na obszarze LGR Puszczy Sandomierskiej.

Skarby Gminy Brzesko

Kolorowanka promocyjna w formacie A5.
Ilustracje do pokolorowania przedstawiają atrakcje turystyczne z obszaru Gminy Brzesko. Publikacja zawiera autorskie łamigłówki związane tematycznie obszarem oraz rymowane zaproszenie.

Rady Bożentynki dla chłopca i dziewczynki

Kolorowanka A5 na zamówienie Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. Ilustracje do pokolorowania promują postawy związane z bezpieczeństwem w szkole i w drodze do niej. Na każdej stronie znajdują się autorskie rady nt. bezpiecznego zachowania przedstawione w postaci rymowanych dwuwierszy. W komplecie kredki przymocowane do okładki.

Barwy gminy Przecław

Kolorowanka promocyjna w formacie A5.
Ilustracje do pokolorowania przedstawiają atrakcje turystyczne z obszaru Gminy Przecław. W komplecie zestaw naklejek z fotografiami atrakcji, których ilustracje znalazły się w kolorowance.

Szarady Małego Lasowiaczka

Książeczka w formacie 22,5×22,5 cm. Zawiera autorskie łamigłówki i krzyżówki promujące atrakcje obszaru Lasowiackiej Grupy Działania.